آرشیو اخبارتقریبی

بیانات آیت الله اراکی در کمیسیون مقابله با سازش، معامله قرن و عادی سازی

دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به اینکه گروه‌های مقاومت باید تأکید کنند که دیگر زمان دفاع صرف از غزه گذشته است، اظهار کرد: در واقع باید وارد سرزمینی شوند که دشمن آن را اشغال کرده و آن را بازپس بگیرند.


تاریخ: يکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷

آیت الله اراکی در «کمیسیون مقابله با سازش، معامله قرن و عادی سازی»:

گروه های فلسطینی وارد فاز آزادسازی اراضی اشغالی شوند


به گزارش خبرنگار ستاد خبری سی و دومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی، آیت‌الله محسن اراکی؛ دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی در نشست تخصصی «کمیسیون مقابله با سازش، معامله قرن و عادی سازی» که عصر امروز یکشنبه چهارم آذرماه؛ همزمان با دومین روز از سی و دومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار شد، با بیان اینکه طبق دستور پیامبر گرامی اسلام افراد باید همانند برادر در کنار هم قرار گیرند و این امر موجب پیروزی آنها می شود، گفت: باید تأکید کنیم که برگزاری سی و دومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی بیانگر نزول رحمت الهی است و وقتی رحمت خداوند نازل شود حتما با پیروزی همراه خواهد بود.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در ادامه سخنان خود با اشاره دستاوردهای جریان مقاومت در منطقه اظهار کرد: مقاومت اسلامی در لبنان، یمن، فلسطین و … قطعا پیروز خواهد شد و در این موضوع هیچ شکی نیست.

آیت‌الله اراکی با بیان اینکه ضعف در ایمان و توجه نداشتن به رحمت خداوند مانع پیروزی مسلمانان است، افزود: در واقع وقتی افراد به قدرت خداوند تکیه کنند پیروز می شوند اما گویا حکام کشورهای مسلمان به این که قدرت دست خداست ایمان ندارند.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به اینکه گروه‌های مقاومت باید تأکید کنند که دیگر زمان دفاع صرف از غزه گذشته است، اظهار کرد: در واقع باید وارد سرزمینی شوند که دشمن آن را اشغال کرده و آن را بازپس بگیرند؛ این مهم به معنای کشتن افراد نیست بلکه بازپس‌گیری و آزادسازی اراضی اشغالی است.

آیت الله اراکی اضافه کرد: بین عقیده ای که به عمل منجر شود و عقیده ای که در ذهن ها باقی بماند، تفاوت وجود دارد، بنابراین گروه های مقاومت و مردم فلسطین باید در قبال رفتارهای ترامپ پاسخ جدیدی از خود بروز دهند.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه صهیونیست ها و دشمنان اسلام با جنگ رسانه ای هاله ای ترسناک اطراف خودشان ایجاد کرده اند، خاطرنشان کرد: مردم فلسطین حتما در برابر اقدامات صهیونیستها و آمریکایی ها پیروز می شوند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه