آرشیو اخبارتقریبی

بیانات آیت‌الله اراکی در کمیسیون مساعی حمیده

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در نشست کمیسیون مساعی حمیده گفت: این کمیسیون می تواند کارهای بزرگی انجام دهد و در سراسر جهان گسترش یاید. چنین کاری در اروپا توسط برخی نهادهای کوچک انجام می شود.


تاریخ: يکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷

آیت‌الله اراکی در کمیسیون مساعی حمیده:

پیروزی با برادران یمنی است


به گزارش خبرنگار ستاد خبری سی و دومین کنفرانس وحدت، آیت الله  محسن اراکی؛ دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، با حضور در کمیسیون مساعی حمیده اظهار کرد: اگر خداوند بخواهد مشکلات و موانع پیش روی ما برطرف خواهد شد؛ خداوند در قرآن کریم به این موضوع اشاره کرده است.
وی افزود: این کمیسیون می تواند کارهای بزرگی انجام دهد و در سراسر جهان گسترش یاید. چنین کاری در اروپا توسط برخی نهادهای کوچک انجام می شود.

*پیروزی با برادران یمنی است

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: ما با تعداد اندکی که داریم می توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم چون خداوند متعال با ماست. حضرت موسی هم علت اطمینان خود از مبارزه با فرعون را حمایت خداوند می داند.
آیت الله اراکی تاکید کرد: به برادران یمنی اطمینان می دهم که پیروزی با شماست؛ چراکه خداوند با شماست. این موضوعی است که رهبر معظم انقلاب هم بر آن تاکید کرده اند.
وی یادآور شد: ارتش اسرائیل توسط یک گروه مومن و متدین یعنی حزب الله شکست خورد بنابراین قهرمانان یمن هم که دشمن، آنها را ضعیف می انگارد قطعا پیروز خواهند شد؛ چراکه خداوند با آنهاست.
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پایان گفت: این کمیسیون می تواند اقدامات بزرگی انجام دهد. لازم است برنامه های لازم برای رفع مشکلات جهان اسلام ارائه شود و از همین فردا آنها را اجرایی کنیم.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه