آرشیو اخبارفرهنگی - اجتماعی

کلاس‌های درس آیت الله اراکی برای حضور طلاب در مناطق سیل زده تعطیل شد.

آیت الله اراکی گفت: از طلاب حوزه علمیه که در دروس ما حاضر می‌شوند، درخواست کردیم تا به یاری سیل زده‌ها بپردازند که در این باره شاهد حضور طلاب در لرستان و خوزستان بودیم.


تاریخ: ۲8 فروردين ۱۳۹۸

برای حضور طلاب در مناطق سیل زده؛
کلاس‌های درس آیت الله اراکی تعطیل شد


آیت الله محسن اراکی، دبیر کل مجمع تقریب مذاهب اسلامی، ظهر امروز پس از دیدار با آیت الله موسوی جزایری در جمع خبرنگاران، با اشاره به وقوع سیل در چندین استان اظهار داشت: حادثه سیل در خوزستان نسبت به سایر استان‌ها گسترده‌تر و خسارت‌های بسیاری وارد کرد که در این باره همدرد با سیل زدگان و مصیبت دیدگان هستیم.

دبیر کل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه همه مسؤولان دولتی، نهاد‌های دولتی و نظامی به ویژه سپاه پاسداران، ارتش، بسیج و نیرو‌های مردمی در خدمت رسانی به سیل زدگان بسیج شدند، افزود: خداوند متعال در این بحران نمایش عجیب همدلی و یکپارچگی ملت به سیل زدگان را نشان داد و ما نیز به نوبه خود وظیفه دانستیم که با مصیب زدگان خوزستانی ابراز همدردی داشته باشیم و در حد توان کمک کنیم.

ایشان ادامه داد: از طلاب حوزه علمیه که در دروس ما حاضر می‌شوند، درخواست کردیم تا به یاری سیل زده‌ها بپردازند که در این باره شاهد حضور طلاب در لرستان و خوزستان بودیم.

آیت الله اراکی عنوان داشت: مسؤولان استان و نیرو‌های مسلح ما زحمات بسیاری کشیدند و اینگونه نمایشی بزرگ از همدلی، ایثار و یکدلی نشان دادند.

وی با ابراز امیدواری از اینکه شاهد بازسازی مناطق سیل زده باشیم، گفت: امید است چنین بازسازی بهتر از گذشته شده و رسیدگی به سیل زدگان در اسرع وقت انجام و برنامه ریزی‌های متقن صورت گیرد.

منبع: خبرگزاری رسا