آرشیو اخبارتقریبی

سخنرانی آیت الله اراکی در جمع مهمانان حاضر در مراسم تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام خمینی(ره)

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، برپایی کنفرانس وحدت اسلامی را نشان دهنده عملی شدن توصیه ها حضرت امام خمینی(ره) توصیف کرد.


تاریخ: يکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷

آیت‌الله اراکی در حرم امام خمینی (ره):

برگزاری کنفرانس وحدت نشانه عملی شدن توصیه های حضرت امام(ره) است


به گزارش خبرنگار ستاد خبری سی و دومین کنفرانس وحدت، آیت الله اراکی، دبیرکل مجمع جهانی مجمع تقریب مذاهب اسلامی، یکشنبه شب، 4 آذرماه، در جمع مهمانان حاضر در مراسم تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام خمینی(ره) ضمن تشکر از حضار اظهار کرد: مهمانانی از بیش از ۸۰ کشور در اینجا حضور دارند؛ در واقع همه مسلمانان در اینجا نماینده دارند.

وی افزود: این مهمانان در سالروز ولادت پیامبر اسلام(ص) در اینحا گرد هم آمده اند تا نشان دهند راه امام(ره) ادامه دارد و توصیه های ایشان شده یا در حال عملی شدن است.
آیت الله اراکی اظهار کرد: این گردهمایی و همچنین کنفرانس وحدت حاکی از آن است که توطئه های دشمنان علیه جهان اسلام خنثی شده است.

وی خطاب به حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی: گفت: حضور این عزیزان در محضر شما نشانه علاقه مسلمانان به شما و حضرت امام(ره) است.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پایان تاکید کرد: همه ما عهد می بندیم پایند به آرمانهای حضرت امام خمینی باشیم و بابت اینکه ما را پذیرفتید از شما سپاسگزاریم.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه