آرشیو اخبارپیام ها و بیانیه هاجدیدترین اخبار

آیت‌الله اراکی: دفاع قاطع حزب‌الله لبنان سبب برقراری صلح در منطقه می‌شود

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در یادداشتی نوشت: اساس وحدت اسلامی برپایه مبارزه باغده سرطانی منطقه یعنی رژیم کودک‌کش صهیونیستی می‌چرخد و دفاع قاطعانه و منکوب‌کننده حزب‌الله لبنان بی‌شک سبب برقراری صلح و امنیت در منطقه است.


تاریخ: ۱۱ شهریور ۱۳۹۸

آیت‌الله اراکی: دفاع قاطع حزب‌الله لبنان سبب برقراری صلح در منطقه می‌شود


در پی پاسخ قاطع حزب الله لبنان به تجاوزات رژیم غاصب صهیونیستی، آیت الله اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی پیامی به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

قَاتِلُوهُمْ يُعَذِّبْهُمُ اللَّهُ بِأَيْدِيكُمْ وَيُخْزِهِمْ وَيَنْصُرْكُمْ عَلَيْهِمْ وَيَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُؤْمِنِينَ

به فضل الهی بار دیگر حرکتی افتخارآمیز در پرونده محور مقاومت و جهان اسلام به واسطه وعده صادق حزب الله لبنان و رهبر شجاع و مومن آن ثبت شد.

پاسخ حزب الله لبنان دربرابر تجاوزات رژیم غاصب صهیونیستی، از سویی دفاع از کیان کشور لبنان و مردم شریف لبنان بود، که بی‌تردید صلح و ثبات را برای این کشور به ارمغان خواهد آورد و از سوی دیگر جان تازه‌ای است که در کالبد جهان عرب دمیده می‌شود و اعتماد و هویت از دست رفته بلاد اسلامی در برابر این دولت جعلی را دوباره بازسازی خواهد کرد.

باید توجه داشت که اساس وحدت اسلامی بر پایه مبارزه با غده سرطانی منطقه یعنی رژیم کودک‌کش صهیونیستی می‌چرخد و دفاع قاطعانه و منکوب‌کننده حزب‌الله لبنان بی‌شک سبب برقراری صلح و امنیت در منطقه خواهد بود.

اینجانب بخاطر این ایمان پولادین و این شجاعت وصف‌ناشدنی در برابر دشمنان دین و بشریت به حزب الله لبنان و جهان عرب و جهان اسلام تبریک گفته و از خداوند منان نصرت و توفیق روزافزون برای رهبران و رزمندگان جبهه مقاومت خواستارم.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته
محسن اراکی

بستن