آرشیو اخبارجدیدترین اخباردر رسانه ها

سخنرانی آیت الله اراکی در همایش «عهد و میثاق جوانان بیش از ۱۲۰ کشور با فرمانده شهیدان جبهه مقاومت اسلامی حاج قاسم سلیمانی» در مصلای قدس قم

آیت الله محسن اراکی با اشاره به جنایت آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی گفت: جبهه مقاومت اسلامی انتقام خون شهیدان خود را می‌گیرد و آمریکا و هم‌پیمانان آن‌ها را پیشمان خواهد کرد.


تاریخ: یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸

آیت الله محسن اراکی:
هیچ کجای منطقه دیگر برای نیروهای آمریکا امن نخواهد بود

آیت‌الله محسن اراکی شامگاه شنبه در همایش «عهد و میثاق جوانان بیش از ۱۲۰ کشور با فرمانده شهیدان جبهه مقاومت اسلامی حاج قاسم سلیمانی» در مصلای قدس قم بیان داشت: با آن چیزی که در روزهای آینده رقم خواهد خورد، جبهه مقاومت اسلامی به جبهه برتر جامعه جهانی تبدیل خواهد شد.

آیت الله اراکی اظهار کرد: هم‌پیمانان آمریکا از امروز حساب خود را با جبهه مقاومت اسلامی مشخص کرده و باقدرت روزافزون این جبهه کنار بیایند.

ایشان بیان کرد: از دست دادن دو تن از فرماندهان جبهه مقاومت اسلامی فاجعه بزرگی بوده که قلب‌های تمام آزادی خواهان جهان را داغدار کرده است.

آیت الله اراکی تاکید کرد: امروز روزی است که جبهه مقاومت می‌تواند حضور دشمن در منطقه و سلطه بر مستضعفان منطقه را یکسره کند.

وی خاطرنشان کرد: زمان پایان دادن سلطه استکبار جهانی بر ملت‌های مظلوم فرارسیده است و حادثه ترور اخیر پایان ماجراها نیست بلکه آغاز آن است.

وی بیان داشت: هیچ کجای منطقه دیگر برای نیروهای آمریکا امن نخواهد بود.

آیت الله اراکی در ادامه عنوان کرد: شهادت از پدیده‌هایی است که مختص جامعه ایمانی و اسلامی است که تحت فرماندهی الهی معنا پیدا می‌کند.

وی تاکید کرد: شهدای راه ولایت الهی در حیات دنیوی جامعه همچنان حضورداشته و به مومنان مژده و بشارت می‌دهند.

آیت الله اراکی اظهار داشت: هرکسی که ذره‌ای خوف و ترس از آمریکا در منطقه داشته باشد از دایره ولایت الهی خارج می‌باشد.

وی تصریح کرد: ملت‌های آزاده از غربت شهدای اخیر اندوهگین هستند اما در مسیر مبارزه با آمریکا مستحکم‌تر از همیشه می‌باشند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

بستن