آرشیو اخبارپیام ها و بیانیه هاجدیدترین اخبار

آیت الله اراکی از زحمات جهادگران خط مقدم مبارزه با کرونا تقدیر کرد

آیت الله محسن اراکی در پیامی از مسئولین استان مرکزی و همچنین تمامی نهادها و سازمانهای دخیل در کنترل شیوع این بیماری در استان مرکزی تقدیر و تشکر کردند.


تاریخ: پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸

متن این پیام به شرح زیر می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند مهربان و حکیم را سپاس می‏ گوییم که ملت بزرگ ایران را در امتحان های گوناگون توفیق عنایت فرمود تا با سربلندی و سرافرازی دورۀ آزمایش را پشت سر بگذارد و پیروز بگذرد. امتحان اخیر انتشار بیماری کرونا نیز امتحانی است که ملت بزرگ ایران با پیروزی از آن خواهد گذشت به یاری و لطف خداوند مهربان و کریم. در این میان انسانهای بزرگی که بیشترین نقش را در این توفیق بزرگ و پیروزی عظیم داشتند بیش از سایرین می‏ درخشند. در این امتحان اخیر همۀ مردم به ویژه مسئولین و دست ‏اندرکاران خدمات درمانی بیش از پیش درخشیدند. اینجانب وظیفۀ خویش می‏ دانم از همۀ کسانی که در این جهاد عظیم نقش ایفا کردند سپاسگزاری کنم.
در استان مرکزی کادر پزشکی و درمانی، پزشکان ایثارگر و پرستاران فداکار و استاندار محترم، و کادر اداری و نیروهای سپاه و بسیج مردمی و نیروی انتظامی و روحانیت معظم و پیشتاز و بسیاری دیگر از اقشار جامعه به ‏ویژه دست ‏اندرکاران رسانۀ ملی و صدا و سیما خدمات عظیم و گسترده‏ای انجام دادند و با فداکاری و شکیبایی و ایثار به کمک دردمندان و گرفتاران این بیماری شتافتند اینجانب از همۀ این عزیزان بزرگوار و فداکار تشکر و قدردانی می‏ کنم و برای عزیزانی که در این جریان جان خود را از دست دادند از خداوند بزرگ علو مرتبه و مغفرت و رحمت مسألت می‏ کنم و برای بازماندگانشان از خداوند کریم اجر جزیل و صبر جمیل خواستارم، و السلام علی عبادالله الصالحین.

محسن اراکی
۲۲ اسفند ۱۳۹۸

انتهای پیام/ 

نوشته های مشابه

بستن