آیت الله اراکی: به آمریکا و اسرائیل جنایتکار هشدار می دهیم که صبر مسلمانان منطقه رو به پایان است.

به گزارش روابط‌ عمومی دفتر آیت‌الله‌اراکی، عضو شورای‌ عالی حوزه‌های علمیه کشور در فیضیه و در اجتماع بزرگ حوزویان برای اعلام انزجار از کشتار بی‌رحمانه مسلمانان افغانستان فرمودند: این دو حادثه اخیر در افغانستان، قلب همه مردم با وجدان جهان و امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) را جریحه دار کرده است.

آیت الله اراکی، فرمودند: حوزه علمیه قم، اساتید و بزرگان با راهنمایی مراجع بزرگوار تقلید امروز در مدرسه فیضیه جمع شده اند تا اعلام کنند، دشمن بداند که با این جنایت ها نمی تواند راه حسین و آل حسین(علیه السلام) را سد کند و این راه همچنان ادامه دارد.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه کشور تاکید کرد: امروز باید جبهه حسینیان در همه جا مستحکم تر شود، این جنایت ها نشان می دهد که هنوز هم دشمنان با آل علی(علیه السلام) در جنگ هستند؛ این کشتارها ما را از مسیر مقاومت بازنمی دارد و همچنان سردار سلیمانی ها و ابومهدی المهندس ها همچنان در دامنه این امت مشغول مقاومت هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کردند: امروز وحدت جهان اسلام همچون همیشه یک واجب و فریضه الهی بوده و مردم افغانستان بدانند که دشمن با این گونه تفرقه ها قصد آشوب دارد؛ آنچه توطئه دشمن را در منطقه به نتیجه می رساند، تفرقه ما است.

ایشان در ادامه فرمودند: ان شاءالله پیروز این میدان شیعیان و جبهه مقاومت افغانستان خواهد بود و امروز باید همگان دست یاری به سوی افغانستان دراز کنند.

در ادامه افزودند: ما از حاکمان افغانستان می خواهیم نسبت به مظلومین افغانستان توجهات لازم را داشته باشند؛ ما امروز از کسانی که در این حوادث دچار رنج می شوند پشتیبانی می کنیم و از مسئولین این کشور می خواهیم امنیت مردم را تامین کنند.

ایشان یادآور شدند: با مشارکت دادن مردم افغانستان در مدیریت و تامین امنیت، این کشور قوی تر خواهد شد و بهتر می تواند با توطئه های دشمنان مقابله کند.

ایشان در انتها فرمودند: ما در اینجا به آمریکا و اسرائیل جنایتکار هشدار می دهیم که صبر مسلمانان منطقه رو به پایان است و اگر دست از این جنایت ها برندارند، دست انتقام مردم آن ها را به جزای خود رسانده و پشیمان‌شان می‌کند.

, , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
مراسم سوگواری شهادت امام حسن عسکری(علیه السلام)
نوشتهٔ بعدی
بکشید ما را؛ ما از مرگ نمی‌ترسیم

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
TelegramBehanceInstagramBehance