آیت الله اراکی: حوزویان دل به نصرت الهی بسته اند؛ نه برجامی که آمریکا آن را پاره کرده است/ گوش به فرمان رهبر انقلابیم

اجتماع بزرگ حوزویان در اعتراض به خروج آمریکا از برجام

حوزویان و مردم انقلابی ایران در تبعیت از رهبر معظم انقلاب با بصیرت و ایستادگی تمام در صحنه بوده و از هر امر و فرمانی که رهبر انقلاب بدهند با جان و دل اطاعت خواهد کرد.

| تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۲/۱۹ – ۱۳:۰۲

آیت الله محسن اراکی:
حوزویان دل به نصرت الهی بسته اند؛ نه برجامی که آمریکا آن را پاره کرده است/ گوش به فرمان رهبر انقلابیم.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، آیت الله محسن اراکی پیش از ظهر امروز در اجتماع بزرگ حوزویان در اعتراض به خروج آمریکا از برجام و عهد شکنی سران کاخ سفید که با حضور پرشور طلاب و روحانیون برگزار شد، به آیاتی از قرآن کریم در خصوص چگونگی مواجهه با بدعهدان و کافران اشاره کرد و گفت: کافران دین ستیز بر اساس آیات قرآن به هیچ عهدی پایبند نیستند و در مواجهه با تهدید جنگ آنان بی شک پیروزی از آن ملت مقاوم و صبور ایران است.
وی ابراز داشت: آنها فکر می کنند با جنگ، ملت ما را تهدید و تحت فشار می گذارند؛ اما ما به آنان می گوییم شما ما را در جنگ تحمیلی آزمودید و قدرت عظیم ملت ایران را درک کردید؛ ما همچنان در سایه تبعیت از مقام معظم رهبری آماده مقابله با همه گزینه های دشمنان هستیم.
عضو خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه ما مرد جنگیم و از جنگ نمی هراسیم، خاطرنشان ساخت: همانطور که می دانستیم آمریکا عهدشکنی می کند، می دانیم که اروپا هم چنین خواهد کرد؛ چراکه 40 سال است که تجربه عهدشکنی و ناجوانمردهی آنان را از ابتدای انقلاب تاکنون دیده ایم.
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب تصریح کرد: اعتماد به اروپاییان جایز نیست و ما باید در مقابل بدعهدان بر اساس منطق عقل و آموزه های قرآنی مقابله به مثل کنیم.
آیت الله اراکی بیان داشت: باید به اروپایی ها بفهمانیم که از تحریم و فشار و تهدید به جنگ نمی هراسیم و ما مرد ایستادگی، صبر و مقاومت هستیم؛ البته ما از جنگ استقبال نمی کنیم؛ اما از تهدید دشمن به جنگ ترسی به دل راه نداده و بارها نشان دادیم که ایران مهد مقاومت است
وی با بیان این مطلب که ما برای برجامی که شما آن را پاره کردید هیچ ارزش و بهایی قائل نیستیم، اظهار داشت: حوزویان و مردم انقلابی ایران در تبعیت از رهبر معظم انقلاب با بصیرت و ایستادگی تمام در صحنه بوده و از هر امر و فرمانی که رهبر انقلاب بدهند با جان و دل اطاعت خواهد کرد.
عضو خبرگان رهبری گفت: حوزویان دل به نصرت الهی بسته اند نه به برجامی که آمریکای جنایت کار آن را پاره کرده است.

منبع: حوزه نیوز

, , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
دیدار رئیس فراکسیون ادیان مجلس برزیل با آیت الله محسن اراکی
نوشتهٔ بعدی
قم| آیت‌الله اراکی: دولت به اروپایی‌ها اعتماد نکند و از برجام دست بکشد

پست های مرتبط

فهرست
TelegramBehanceInstagramBehance