بازدید آیت‌الله اراکی از موسسه فرهنگی رسانه‌ای کوثر ترکیه

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در جریان سفر خود به ترکیه از موسسه فرهنگی – رسانه‌ای کوثر بازدید به عمل آورده و با مسئولین و کارکنان این موسسه گفتگو کرد.

تاریخ: 16 اردیبهشت ۱۳۹۸

در دیدار با رئیس جمهور ترکیه؛
آیت‌الله اراکی از موسسه فرهنگی رسانه‌ای کوثر ترکیه بازدید کرد


به گزارش خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب، آیت الله اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در جریان سفر خود به ترکیه از موسسه فرهنگی – رسانه‌ای کوثر بازدید به عمل آورده و با مسئولین و کارکنان این موسسه گفتگو کرد.
در این دیدار که در شهر استانبول صورت پذیرفته است آیت الله اراکی ضمن قدردانی و تشکر ویژه از تلاش‌ وافر این مجموعه در راستای اعتلای فرهنگ اهل‌بیت (ع) در فضای رسانه‌ای جهان، به بیان رهنمودهایی برای تاثیرگذاری هر چه بیشتر فعالیت‌های این موسسه پرداختند.
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی فعالیت بر محور وحدت مسلمین را مهمترین عامل ثبات و استمرار فعالیت‌ گروه‌های فرهنگی دانسته و به اعضای موسسه کوثر درباره تکیه بر اصل وحدت توصیه اکید کرد.
وی همچنین از مسئولین این موسسه دعوت کرد تا با ایجاد یک رابطه قوی با گروه‌های همسو در ایران از آن ظرفیت عظیم نیز بهره ببرند.
در پایان این دیدار مسئولین موسسه فرهنگی-رسانه‌ای کوثر که همگی از شیعیان ترکیه می‌باشند به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این موسسه و همچنین وضعیت مسلمانان کشور ترکیه اعم از شیعه و سنی پرداختند.

انتهای پیام/

, , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
آیت‌الله اراکی با رئیس جمهور ترکیه دیدار کرد.
نوشتهٔ بعدی
سلسله دروس خارج فقه فرهنگ آیت الله اراکی – جلسه 41

پست های مرتبط

فهرست
TelegramBehanceInstagramBehance