​بیانیه آیت الله اراکی پیرامون اغتشاشات اخیر و حمایت مردم از حریم ولایت

​بیانیه آیت الله اراکی پیرامون اغتشاشات اخیر و حمایت مردم از حریم ولایت

آیت الله محسن اراکی، نماینده مردم شریف استان مرکزی درمجلس خبرگان رهبری، در بیانیه ای از اجتماعات مردم شهیدپرور این استان در حمایت از ارکان نظام اسلامی و ولایت فقیه تقدیر و تشکر نمودند.

تاریخ: سه شنبه 30 آبان 1398


​بیانیه آیت الله اراکی پیرامون اغتشاشات اخیر و حمایت مردم از حریم ولایت

متن بیانیه آیت الله اراکی، به شرح زیر است:
در هفته‌ای که گذشت مع الأسف عده‌ای اراذل و اشرارِ آموزش دیده و دست‌پرورده‌ی اجانب و استکبار خصوصا آمریکا و دولت‌های مرتجع و دست‌نشانده وی در منطقه، دست به خرابکاری‌ها و اغتشاشات گسترده زده و خسارت بسیاری به اموال و اماکن عمومی که متعلق به مردم ایران است وارد کرده و موجب جان باختن و شهادت تعدادی از مردم بی‌گناه و برخی نیروهای حافظ امنیت شدند.

بحمدالله مردم شریف ایران با جدا کردن صف خود از این اوباش دوره دیده، اجازه ندادند تا تلاش سرویس‌های اطلاعاتی و رسانه‌‌ای دشمن به نتیجه دلخواه برسد و مانند همیشه امید آنان را ناامید کردند. لذا از مسئولین محترم انتظار می‌رود که بیش از پیش قدردان این امت بزرگ و نجیب باشند.

اجتماعات خودجوش مردم شهیدپرور ایران در دفاع از ارکان نظام‌اسلامی و ولایت فقیه مشتی محکم بود که بر دهان آمریکا و اسرائیل نشست و موجب شد تا انگشت تحیر از این بصیرت مثال زدنی بر دهان بگیرند. در این بین حرکت انقلابی مردم بصیر و مومن استان مرکزی در دفاع از اسلام و انقلاب و حمایت از ولایت فقیه شایسته تقدیر و تشکر وافر است.

از خداوند منان مسئلت دارم راه پیشرفتی که مردم انقلابی ایران آغاز کردند به مقصد نزدیکتر گردانده و بر توفیقات این ملت بزرگ بیافزاید.

محسن اراکی
نماینده مردم شریف استان مرکزی درمجلس خبرگان رهبری
30 آبان ماه 1398

نقشه دشمن

آیت الله اراکی: هنر آیت‌الله خامنه‌ای حفظ ارزش‌های انقلاب با وجود حاکمیّت جریان‌های گوناگون بوده است

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
مراسم اختتامیه سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی برگزار شد.
نوشتهٔ بعدی
بیانات آیت الله اراکی در همایش اتحاد و اخوت با حضور طلاب پاکستانی مقیم قم

پست های مرتبط

فهرست
TelegramBehanceInstagramBehance