موضوعات داغ

تجدید بیعت بسیجیان قم با آرمان‌های امام خمینی (ره)

در آستانه سالروز رحلت امام خمینی (ره) قشرهای مختلف مردم قم، بسیجیان و پاسداران انقلاب اسلامی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و با حضور در بیت تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با آرمان‌های امام راحل تجدید بیعت کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر حضرت آیت الله اراکی (دامت برکاته) عضو شورای عالی حوزه های علمیه  در این مراسم فرمودند: زمانی مملکت ما در اختیار بیگانگانی مانند آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها بود، اما امام خمینی بزرگ با انقلاب اسلامی ، ایران را به جایی رساند که در این کشور ارزش‌های اسلامی و اهل بیتی را زنده کرد.

ایشان لیبرال دموکراسی غربی را به معنی حاکمیت سرمایه دار‌ها و قدرتمندان بر مردم دانست که با پیروزی انقلاب اسلامی و عیان شدن آموزه‌های اسلام ناب برای خدمت به مردم سلطه نظام لیبرال سرمایه داری بر جهان نقش برآب شد.

آیت الله اراکی تاکید کرد: اسلام با ثروتی که در خدمت مردم و ایجاد اشتغال و درآمد برای مردم است مشکلی ندارد.

معظم له  شهر مقدس قم را آغازگر انقلاب اسلامی دانست و گفت : انقلاب اسلامی باید الگویی برای جهان اسلام باشد و مرکزی باشد که ارزش‌های اسلام ناب محمدی را به جهان صادر کند.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه  تصریح کرد: انقلاب ما برای حاکمیت حکومت علوی ایجاد شد و انتخابات بیعت دیگری با اهل بیت و اعلام یاری امیرالمومنین و حسین بن علی علیهما السلام است و ما با حضور در پای صندوق‌های رای و انتخاب فرد اصلح بار دیگر با آرمان‌های انقلاب پیمان دوباره خواهیم بست.

۱۳ خرداد ۱۴۰۰ _ قم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

87 − 84 =

بستن