آیت الله اراکی: جنگ نرم دشمن بسیار گسترده است/ این نبرد در 4 روش دنبال می‌شود

مراسم افتتاح دفتر نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری

نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه جنگ نرمی که دشمن آغاز کرده بسیار گسترده است، گفت: این جنگ نرم در چهار روش تحریف، تشکیک، نفوذ و ایجاد نهادها و انقلاب‌های بدلی از جمله جریان‌های تروریستی طالبان، القاعده، داعش و … دنبال می‌شود.

تاریخ: شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

آیت الله اراکی:
جنگ نرم دشمن بسیار گسترده است/ این نبرد در 4 روش دنبال می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، آیت‌الله محسن اراکی ظهر امروز در مراسم افتتاح دفتر نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: افتتاح این دفتر با پیشنهاد مردم برای حضور بیشتر و توفیق خدمت به مردم استان بود که در چنین روز مبارکی که مصادف با میلاد امام حسین (ع) و ماه مبارک شعبان است، فعالیت خود را آغاز کرد.

وی تصریح کرد: امید داریم با افتتاح این دفتر بتوانیم ارتباط نزدیک‌تری برای توفیق خدمت به مردم داشته باشیم.

نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: امید است این دفتر بتواند خدمات فرهنگی، دینی و خدمات ارزنده دیگری به مردم ارائه داده و محلی برای ایجاد هماهنگی بین مردم، نهادها و ارگان‌های خدمتگزار باشد، همچنین خدمات مؤثری برای عامه مردم بخصوص قشر مستضعف ارائه دهد تا پاسخگوی نیازهای دینی مردم باشیم.

آیت‌الله محسن اراکی با اشاره به اینکه دشمن در عرصه‌های مختلف جنگ نرم را علیه نظام اسلامی دنبال می‌کند، تبیین کرد: امروز تهاجم فرهنگی جبهه دشمن بسیار گسترده است، این جنگ نرم در چهار روش تحریف، تشکیک، نفوذ و ایجاد نهادها و انقلاب‌های بدلی از جمله جریان‌های طالبان، القاعده، داعش و … دنبال می‌شود.

وی متذکر شد: پس از پایان جنگ سخت توسط صدام و پشتیبانی ابرقدرت‌ها که به کشور ما تحمیل شد و دشمن نتوانست طرحی در این خصوص انجام دهد، دشمن طرح جنگ نرم را آغاز کرده که بسیار گسترده است.

نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: دشمنان در تلاش هستند به‌ جای ایجاد جریان انقلاب اسلامی، ناب امام و مقام معظم رهبری در منطقه و جهان، جریان انقلابی بدلی به وجود بیاورند.

 

منبع: فارس نیوز

 

, , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
سخنرانی آیت الله اراکی در سلسله نشست های رویش فرهنگ در مشهد
نوشتهٔ بعدی
افتتاح دفتر آیت‌الله اراکی در استان مرکزی به‌روایت تصویر

پست های مرتبط

فهرست
TelegramBehanceInstagramBehance