«آرین غلامی» با دبیر کل مجمع تقریب دیدار کرد

آرین غلامی شطرنج باز تیم ملی جمهوری اسلامی که از بازی با شطرنج بازی اسرائیلی سرباز زده بود، عصر امروز با آیت‌الله اراکی دبیر کل مجمع تقریب دیدار و گفت‌وگو کرد.

تاریخ: ۸ خرداد ۱۳۹۸

عصر امروز:
«آرین غلامی» با دبیر کل مجمع تقریب دیدار کرد/ آیت‌الله اراکی: اقدام شما در برابر جبهه استکبار شجاعانه بود

به گزارش خبرنگار حوزه جامعه خبرگزاری تقریب، آرین غلامی شطرنج باز تیم ملی جمهوری اسلامی که از بازی با شطرنج بازی اسرائیلی سرباز زده بود، عصر امروز با آیت‌الله اراکی دبیر کل مجمع تقریب دیدار و گفت‌وگو کرد.

آیت الله اراکی در این دیدار ضمن ابراز خوشبختی از دیدار با این شطرنج باز تیم ملی کشورمان گفت:اقدام شما در عدم مسابقه با حریف اسرائیلی اقدام واقعا بزرگی بود؛ جهاد مصادیق زیادی دارد و اعتراض به ظلم، نوعی از جهاد است.

وی افزود: اقدام ارزشمند شما، اقدامی شجاعانه در برابر جبهه استکبار و اظهار مخالفت با جریان باطل بود و انشاءالله مورد قبول خاص خداوند متعال قرار گیرد.

دبیر کل مجمع تقریب در ادامه برای این شطرنج باز ایرانی در همه صحنه های علمی و ورزشی آرزوی موفقیت کرد و نسخه ای از کتاب مفاتیح الحیاه آیت الله جوادی آملی را به رسم هدیه به وی تقدیم کرد.

به گزارش تقریب، «آرین غلامی» عضو تیم ملی شطرنج کشورمان است که حاضر به رقابت با شطرنج باز صهیونیست در رقابت‌های بین‌المللی ریلتون سوئد نشد و به جای کسب مدال طلا، نایب قهرمان شد.

انتهای پیام/

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
آیت الله اراکی: راه حل مشکلات کشور اقدام جهادی و بهره گیری از ظرفیت جوانان است
نوشتهٔ بعدی
ناگفته‌های آیت الله اراکی از ظرافت‌های مدیریتی رهبر انقلاب

پست های مرتبط

فهرست
TelegramBehanceInstagramBehance