دیدار اعضای خانواده شیخ زکزاکی با آیت الله محسن اراکی

آیت الله اراکی: باید برای آزادی شیخ زکزاکی در عرصه بین الملل بیش از پیش فعالیت کرد و ذهن آزدگان جهان را نسبت به این موضوع بیدار کرد.

تاریخ انتشار: 8 دی ۱۳۹۸

در دیدار اعضای خانواده شیخ زکزاکی با آیت الله اراکی:
تاکید  آیت الله اراکی بر حمایت جهانی از آزادی شیخ زکزاکی

آیت الله اراکی در دیدار اعضای خانواده شیخ زکزاکی گفت: باید برای آزادی شیخ زکزاکی در عرصه بین الملل بیش از پیش فعالیت کرد و ذهن آزدگان جهان را نسبت به این موضوع بیدار کرد.

 وی دولت انگلیس را منشا بسیاری از فتنه ها در کشور های اسلامی دانست و افزود: باید نمایندگان پارلمان انگلیس را در جریان موضوع و آلام آیت الله شیخ زکزاکی قرار داد چرا که شاید بتوانند کاری انجام دهند.

 آیت الله اراکی با اشاره به این که نیجریه بیش از 20 میلیون مسلمان دارد افزود: نباید با استفاده از برخی الفاظ باعث جدایی مسلمانان از هم شده چرا که شیخ زکزاکی تنها رهبر شیعیان نیجریه نیست و رهبر مستضعفان آفریقا است.

 ایشان در پایان این دیدار ضمن آرزوی صحت، سلامت و آزادی برای شیخ زکزاکی برگزاری تصحن مقابل سفارت نیجریه و اعتراض در مجامع بین الملل را یکی از راههای موثر بهبود وضعیت ایشان دانست. 

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای قم

, , ,
نوشتهٔ پیشین
مراسم بزرگداشت شیخ زکزاکی و شهدای حادثه زاریا با سخنرانی آیت الله اراکی در قم برگزار شد.
نوشتهٔ بعدی
پیام آیت الله محسن اراکی در پی شهادت سرداران پرافتخار اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید حاج ابو مهدی المهندس و یارانشان

پست های مرتبط

فهرست
TelegramBehanceInstagramBehance