رسانه شما رسانه مقبول است و راه انبیا را ادامه می دهد

آیت الله اراکی : رسانه شما رسانه مقبول است و راه انبیا را ادامه می دهد

آیت الله اراکی عضو شورای عالی حوزه علمیه در دیدار با مدیران رادیو معارف؛ شبکه رادیویی معارف را یک رسانه مفید دانست و گفت؛ این خیلی خوب است که سلامت این رسانه حفظ شده است و جای تشکر دارد.

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ آیت الله محسن اراکی عضو هیئت رئیسه جامعه مدرسین حوزه علمیه در دیدار مدیر رادیو معارف، خاطر نشان کرد نشر اسلام که در این رادیو انجام می شود کار بسیار ارزشمندی است زیرا این کاری است که انبیا آغازگر آن بوده اند و شما با نشر معارف همین راه را ادامه می دهید رسانه شما رسانه انبیاست یعنی زبان رسول اکرم زبان اهل بیت (علیهم السلام) و عالمان برجسته است.

ایشان حضور مستقیم برخی مراجع تقلید در پاسخگویی به مسایل شرعی را از کار های ارزشمند این رادیو دانست.
عضو هیئت رئیسه جامعه مدرسین حوزه علمیه افزود: قبل از انقلاب چالش های زیادی در مسائل مختلف وجود داشت که عالمان دینی این چالش ها را حل می کردند. تولید قانون اساسی یک تحول بسیار عظیم بود و این به دست علما و اندیشمندان جهان تشیع است.

آیت الله اراکی جایگه فقه اسلام در عرصه نظام سازی را مهم دانست و گفت پاسخگویی به نیازهای نظام باید بر اساس فقه اسلامی صورت گیرد، مرحوم آیت الله صدر اولین کسی بود که به این موضوع پرداخت.
ایشان در ادامه طرح و تولید برنامه ها با محتوای تخصصی مانند؛ فقه نظام سیاسی، فقه نظام اقتصاد، فقه فرهنگ و… را مهم دانست و نشر و ترویج این مباحث خیلی از مشکلات را حل خواهد کرد.

عضو شورای عالی حوزه حضور عالم متفکر و اندیشمند در رسانه جمهوری اسلامی را لازم و ضروری دانست.
در ابتدای این جلسه مسعود کاویانی مدیر رادیو معارف؛ گزارشی از برنامه ها و مخاطبان رادیو معارف ارائه داد و گفت: به اذعان خیلی از بزرگان، رادیو معارف توانست اعتماد مخاطبان و به ویژه فرهیختگان را در حوزه های مختلف جلب کند و به عنوان یک رسانه مرجع شناخته شود. مدیر رادیو معارف در ادامه خاطرنشان کرد رادیو معارف صدای حوزه و مراکز و موسسات علمی است و آمادگی این رسانه را برای تولید برنامه ها با موضوعات جدید علمی در حوزه های مختلف با مشارکت مراکز علمی و تخصصی را اعلام کرد.

رسانه

منبع: رادیو معارف

مجالس ائمه اطهار (علیهم السلام)، مدارس کادرسازی انقلابی و تحول آفرین است

واقعا در آن جا خبری از حقوق بشر و آزادی بیان نیست / رسول اکرم (ص) و قرآن مجید پایه‌های هویت اسلامی و نماد آن هستند

, , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
ملاک تشخیص در روز قیامت
نوشتهٔ بعدی
سرچشمه پاکی ها

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
TelegramBehanceInstagramBehance