نقش راهبردی اتحادیه جهانی زنان مسلمان در معادلات جهان اسلام

به گزارش روابط عمومی دفتر آیت الله اراکی، صبح پنجشنبه در نشست هیأت امنای اتحادیه زنان مسلمان که در دانشگاه اصول‌الدین تهران با حضور اعضای ایرانی و اعضا خارجی هیئت امناء اتحادیه از طریق فضای مجازی‬ برگزار شد، طی فرایند رأی‌ گیری سرکار خانم «لاله افتخاری» به اتفاق آرا به عنوان دبیرکل جدید این اتحادیه انتخاب شد.

همچنین در ادامه این نشست سرکار خانم واسطی‬ ‏پور به عنوان مسئول دبیرخانه و سرکار خانم زهره عامری و سرکار خانم غدیر حجازی به عنوان معاونان دبیرخانه تعیین گردیدند.

آیت الله محسن اراکی رئیس هیئت امنای این اتحادیه ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت زهرا (س) و روز زن بر نقش راهبردی این اتحادیه در معادلات جهان اسلام و تداوم فعالیت‌های آن در عرصه‌های مختلف اجتماعی در ابعاد ملی و بین‌المللی تأکید کرد.

وی‬ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‏ دبیرکل فقید این اتحادیه مرحومه طوبی کرمانی ایشان را شخصیتی نخبه، مخلص، تلاشگر و اثرگذار دانستند که تا آخرین لحظات عمر شریف خود از هیچ تلاشی برای پیشبرد اهداف مقدس این اتحادیه دریغ نکرد.

خانم افتخاری هم در این نشست ضمن تشکر از اعتماد اعضای هیئت امنا به ایشان چشم انداز پیش روی این اتحادیه را بسیار مثبت ارزیابی نمود و ابراز امیدواری کرد: با کمک اعضای نخبه و فعال این اتحادیه در سراسر جهان گام‌های اساسی در جهت همبستگی هر چه بیشتر جهان اسلام و ارتقا نقش بانوان در این راستا برداشته شود.

در پایان این نشست اعضای هیئت امنا اتحادیه جهانی زنان مسلمان ضمن قدردانی از ریاست شعبه تهران دانشکده اصول دین سرکار خانم سید رضا، ایشان را به عنوان عضو جدید این اتحادیه انتخاب و مقر جدید اتحادیه را دفتر شعبه ولی عصر (عج) این دانشکده تعیین کردند.

نوشتهٔ پیشین
تمدن اروپایی هویت زن را تغییر داد
نوشتهٔ بعدی
جهاد سرخ و جهاد سبز در اسلام

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
TelegramBehanceInstagramBehance