بیانات آیت الله اراکی در همایش بزرگ جوانان مقاومت و گرامیداشت شهید جهاد مغنیه

​دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: در آغاز دهه پنجم انقلاب به دنیا اعلام می‌کنیم جبهه مقاومت به سرتاسر جهان گسترش پیدا خواهد کرد.

تاریخ: ۲ اسفند ۱۳۹۷

آیت‌الله اراکی در مراسم گرامیداشت شهید جهاد مغنیه:
جبهه مقاومت در آغاز دهه پنجم انقلاب به سرتاسر جهان گسترش پیدا کرده است


به گزارش خبرنگار حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب، آیت‌الله محسن اراکی ​دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در همایش بزرگ جوانان مقاومت و گرامیداشت شهید جهاد مغنیه که در سالن جلسات مدرسه امام کاظم(ع) برگزار شد، اظهار داشت: پیام این اجتماع بزرگ این است که اگر تاکنون انقلاب اسلامی محدود به کشور و منطقه بوده است، در آغاز دهه پنجم انقلاب به دنیا اعلام می‌کنیم جبهه مقاومت به سرتاسر جهان گسترش پیدا خواهد کرد.

وی افزود: هرجایی که امریکا حضور داشته باشد جبهه مقاومت اسلامی به فعالیت خواهد پرداخت،آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی آغاز فروپاشی استکبار و آمریکا خواهد بود، این دهه، دهه عدالت‌خواهی و مبارزه به ظلم است لذا هر جا که نمادی از آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی حضورداشته باشد جبهه مقاومت اسلامی باقدرت کامل حضور خواهد داشت.

دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ابراز کرد: نمودهای پیروزی‌های جبهه مقاومت اسلامی در منطقه کاملاً مشهود و روشن است، پیروزی جبهه مقاومت اسلامی در غزه، جنوب لبنان، یمن و سایر جبهه‌های نبرد نشانه‌ای واضح از پیروزی جبهه مقاومت اسلامی است. 

آیت‌الله اراکی خاطرنشان کرد: مقاومت چهارساله یمن نام جز پیروزی ندارد، این مقاومت چهارساله در برابر تمامی گونه‌های تحریم و جنگ‌افروزی نشانه یک پیروزی و مقاومت بزرگ است، این مقاومت چهارساله مردم یمن به این معناست که جبهه مقاومت اسلامی تا پیروزی کامل دست از مبارزه و مقاومت دست بر نخواهد داشت.

وی ابراز کرد: جبهه مقاومت اسلامی امروز به این مرتبه از بلوغ رسیده که تا زمانی که مستکبران و متجاوزان را سرجای خود ننشاند دست از مبارزه و مقاومت بر نخواهد داشت، مردم قم امروز با این اجتماع بزرگ به منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب لبیک گفته و باخدای خود عهد می‌بندد که تا رسیدن به تمام اهداف تعیین‌شده دست از پا ننشیند.
انتهای پیام/

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
مصاحبه خبرنگاران با آیت الله اراکی در حاشیه دومین همایش سادات
نوشتهٔ بعدی
مصاحبه خبرگزاری رسا با آیت الله اراکی در ارتباط با بیانیه مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب

پست های مرتبط

فهرست
TelegramBehanceInstagramBehance