واکنش کاربران شبکه های اجتماعی به توئیت سخنگوی عرب زبان ارتش رژیم صهیونیستی

کاربران توئیتر در واکنش به توئیت سخنگوی عرب زبان ارتش رژیم صهیونیستی درباره نماز جماعت خواندن هیئت جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در ایران این رژیم را عامل تفرقه میان مسلمانان دانستند.

تاریخ: 3 مرداد ۱۳۹۸

واکنش کاربران شبکه های اجتماعی به توئیت سخنگوی عرب زبان ارتش رژیم صهیونیستی

گروه بین الملل خبرگزاری تقریب: افیخای ادرعی سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با انتشار عکسی از نماز جماعت خواندن هیئت جنبش حماس در تهران در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: عکسی که هزار واژه برای گفتن دارد. فرماندهان سُنی حماس پشت سر پیش نماز شیعه وابسته به رژیم آخوندها نماز خواندند. پاسخ کمیته پژوهش های عملی و صدور فتوا درباره حکم نماز خواندن فرد سنی پشت سر یک فرد شیعی این بود: نماز خواندن پشت سر بدعت گذار، بدعتی نادرست است و چنین فردی حکم کسی را دارد که از غیر خدا کمک طلب می کند. حال که شیعه از پشت به جهان سنی خنجر می زند، چه حکمی دارد؟ 
ادرعی در ادامه توئیت خود نوشت به نظر می آید مسئولان حماس طبق اظهارات صالح العاروری از مسئولان این جنبش آماده اند هر کاری انجام دهند تا خط نخست دفاع از ایران باشند. وی در توئیت خود هشتگ # غزه را از دست ایران نجات دهید، ضمیمه کرد.

این توئیت ادرعی واکنش اعتراضی برخی کاربران توئیتر را به دنبال داشت که بر لزوم اتحاد میان شیعه و سنه تاکید کردند.
کاربری از کشور عمان نوشت: خودِ عرب ها خطرناک هستند، نه ایران.
دیگر کاربر توئیتر با به اشتراک گذاشتن کاریکاتوری که نشان می دهد رژیم صهیونیستی مانع اتحاد میان شیعیان و سنی هاست نوشت: مسلمانان شیعه از 1400 سال پیش به حج می روند! اگر آنها مسلمان نبودند، ورود آنها به مکه و مدینه ممنوع بود. اما در تاریخ اسلام، هرگز چنین مسئله ای پیش نیامده است. آنها (شیعیان) برادران ما در اسلام هستند و با هم فلسطین را آزاد خواهیم کرد. 
یکی از کاربران نیز در واکنشی تمسخر آمیز و با به اشتراک گذاشتن عکس سربازی با پوشک، خطاب به ادرعی نوشت: سربازان خود را از پوشک نجات بده!
دیگر کاربر هم نوشت: شیعه و سنی متحد خواهند شد و آن هنگام تو و امثال تو چاره ای به جز شنا کردن در دریای مدیترانه نخواهید داشت.
کاربر دیگر خطاب به ادرعی گفت: کودکان و زنان را به قتل می رسانید و خانه ها را ویران می کنید. اما از اینکه مسلمان سنی پشت سر شیعه نماز می خواند تعجب می کنی؟! گستاخانه تر از این توئیت ندیده ایم.

انتهای پیام/

, , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
دیدار جمعی از دانشمندان و نخبگان کشور سوریه با دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب
نوشتهٔ بعدی
آیت‌الله اراکی: تساوی دیه زن و مرد حکم ثانویه و به صلاحدید حکومت است

پست های مرتبط

فهرست
TelegramBehanceInstagramBehance