آرشیو اخباربین المللتقریبیجدیدترین اخبارهمه مطالب سایت

پاسخ شیخ ماهر حمود رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت به نامه تسلیت و همدردی آیت الله اراکی

در پی حادثه انفجار بندرگاه بیروت، و ارسال نامه‌ی تسلیت و همدردی از سوی آیت الله محسن اراکی عضو مجلس خبرگان رهبری و رئیس سابق مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به شیخ ماهر حمود رئیس اتحادیه‌ی جهانی علمای مقاومت، پاسخ ایشان به نامه همدردی، در ادامه منعکس می‌گردد.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب بزرگوار، برادر عزیز و خیرخواه امین، دانشمند بزرگوار شیخ محسن اراکی
(حفظک المولی)

السلام علیکم و رحمت الله و برکاته
با تشکر از نامه ی صمیمانه ی شما و احساسات پرشور شما، که همواره از جنابعالی دیده‌ایم، و همواره صداقت و اخلاص و محبت را در همکاری مستقیم با شما مشاهده کرده‌ایم، این در حالی است که به وسیله‌ی نگاه روشن و پیش‌زمینه‌های اسلامی مشترکمان، و همکاری در مقاومت رشیدی که ارمغان آور دستاوردهایی برای امت اسلامی بود که هیچ کسی نیاورده بود، به وحدت مواضع رسیده‌ایم.
و به اذن الهی همچنان در مسیر وحدت امت اسلامی همراه خواهیم بود، به ویژه در مورد موضوعات امت عظیم اسلامی. ما و شما و دیگر مؤمنان، به حول و قوه الهی مسلح به سلاح ایمان و صبر هستیم. چنگ به ریسمان محکم الهی زده و از نزدیکی فرج اطمینان داریم.
به پیروزی وعده داده شده، امیدواریم، و یقین داریم که خداوند میان و ما فاسدان و کینه‌ورزان و خائنان به حق قضاوت خواهد نمود. و هرچه سختی فتنه‌ها فزونی یافته و صحنه سیاه‌تر شود، یقین ما به خدا و فرج نزدیک او بیشتر می‌گردد.

تلاش می‌کنیم نامه و پیام دلنشین شما را به برادران و خانواده و خویشان برسانیم، و مطمئن هستیم که در التیام زخم‌ها و کاستن از دردها، مؤثر خواهد بود.

خداوند تبارک و تعالی می‌فرماید: (ألم تر كيف ضرب الله مثلاً كلمةً طيبةً كشجرةٍ طيبةٍ أصلها ثابتٌ وفرعها في السماء. تُؤتي أُكلها كلّ حين بإذن ربّها ويضرب اللهُ الأمثالَ للناس لعلّهم يتذكّرون).
۲۵.۲۴سوره ابراهيم.

احترامات ما را پذیرا باشید.
برادر شما، ماهر حمود ـ رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت

دکمه بازگشت به بالا