کتاب آزادی یعنی آزادی با حضور آیت الله اراکی رونمایی شد

مراسم رونمایی از کتاب آزادی یعنی آزادی با حضور آیت الله محسن اراکی، عضو شورایعالی حوزه های علمیه کشور در خانه طلاب جوان قم برگزار شد.

کتاب «آزادی یعنی آزادی» رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی دفتر آیت الله اراکی، مراسم رونمایی از کتاب آزادی یعنی آزادی با حضور آیت الله محسن اراکی، عضو شورایعالی حوزه های علمیه کشور در محل خانه طلاب جوان قم برگزار شد.

آیت الله اراکی در این مراسم، ضمن مبارک شمردن تشکل های خودجوشی چون خانه طلاب جوان، آن را یکی از برکات انقلاب اسلامی دانست.
وی در ادامه با ذکر مقدمه ای پیرامون محوریت فریب در تمدن غرب، آزادی را یکی از بزرگ ترین دروغ های دنیای مدرن برشمرد.

عضو هیئت رئیسه جامعه مدرسین، با اشاره به آزادی به عنوان ارمغان اسلام و انقلاب، از اهتمام اندک نسبت به این پایه حرکت انقلاب، تأکید داشت: باید رجوع به منظومه فکری امامین انقلاب، فراگیر شود که متأسفانه  الان آثار ترجمه شده از اندیشمندان چپ، مثل لنین از آثار تبیینی حضرت امام به

استاد برجسته دروس خارج حوزه علمیه قم، با استقبال از انتشار این کتاب علمی، گفت: امثال این آثار باید تبدیل به متون آموزشی و پژوهشی در حوزه و دانشگاه شود. علمای حوزوی به آثار این دو حکیم فقیه، شرح و حاشیه و تعلیقه بزنند و منظومه فقه سیاسی از منظر امام و رهبری استخراج شود.

آیت الله اراکی در پایان خاطرنشان کرد: بیماری تقلید از غرب، سبب می شود ارزش امثال این کتاب شناخته نشود و آن را چون یک سیاستمدار حوزوی بیان کرده علمی ندانیم.

بستن