به گزارش روابط عمومی دفتر آیت الله اراکی با استعانت از خداوند متعال و در ظل عنایات حضرت ولی‌عصر«ارواحنا فداه»  کتاب “در مکتب پدر” به قلم حضرت آیت الله اراکی «دامت برکاته» توسط انتشارات “نشر ناب ماندگار” از چاپ خارج شد.

کتاب در مکتب پدر روایتی از زندگانی و خاطرات آیت الله العظمی میرزا حبیب الله اراکی (رحمه الله علیه) به قلم حضرت آیت الله اراکی «دامت برکاته» توسط انتشارات نشر ناب ماندگار به زیور طبع آراسته شد.

رفتار بزرگان و شیوۀ زندگانی‌شان بهترین آموزش اخلاق و سازنده‌ترین درس خودسازی است تأثیری که شرح زندگانی انسان‌های وارسته در دل حق‌طلبان و جویندگان فضیلت و تقوا دارد چشم‌گیر و از سایر انواع مواعظ دل‌انگیز‌تر و سازنده‌تر و آموزنده‌تر است.

آیت‌الله العظمی حاج میرزا حبیب‌الله اراکی(ره) از نمونه‏ های بارز فضیلت و تقوا بودند. ایشان در خانوادۀ فضیلت و تقوا پرورش یافته و سال‌ها از خرمن علم و اخلاق عالمان بزرگ عصر خویش همچون آیت‌الله ‌العظمی شیخ عبدالکریم حائری یزدی(ره) در قم و مرحوم آیت‌الله غروی ‌اصفهانی(ره) و آیت‌الله العظمی آقا ضیاء‌الدین عراقی(ره) و آیت‌الله العظمی شیخ محمدکاظم شیرازی(ره) بهره‏مند گشته و سال‌ها توفیق مرافقت و ملازمت بزرگانی همچون امام خمینی(ره) و آیت‌الله العظمی سیدعبد‌الهادی شیرازی(ره) را داشتند و از لحاظ اخلاقی و عرفانی تحت تأثیر آیت‌الله سید علی آقا قاضی(ره) بودند و ارادت خاصی به ایشان داشتند و از سویی از دوستان و رفقای صمیمی آیت‌الله شیخ عباس قوچانی(ره) بودند.

این کتاب به خاطرات معنوی و رفتارهای آموزندۀ این دست‏پروردۀ مکتب اهل‌بیت(علیه السلام) می‌پردازد.

علاقه مندان می توانند این اثر را با مراجعه به انتشارات نشر ناب ماندگار به آدرس :قم بلوار معلم میدان روح الله جنب مسجد سلماسی نشر ناب ماندگارــ و یا با شماره ذیل تماس حاصل و تهیه نمایند.
شماره تماس: 37749893ـ025

ناشر: انتشارات نشر ناب ماندگار

تاریخ تنظیم خبر: 14 تیرماه 1400

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
سخنرانی| آیت الله اراکی: مفهوم امامت مهمترین بنیان برای تمدن اسلامی است.
نوشتهٔ بعدی
سخنرانی| آیت‌الله اراکی: قدرت جامعه اسلامی در گرو بازگشت به هویت الهی است.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
TelegramBehanceInstagramBehance