سخنرانی آیت الله اراکی در همایش «عهد و میثاق جوانان بیش از ۱۲۰ کشور با فرمانده شهیدان جبهه مقاومت اسلامی حاج قاسم سلیمانی» در مصلای قدس قم

آیین آغاز سال تحصیلی 1399 - 1400 مجتمع عالی امیرالمؤمنین ع

آیت الله محسن اراکی با اشاره به جنایت آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی گفت: جبهه مقاومت اسلامی انتقام خون شهیدان خود را می‌گیرد و آمریکا و هم‌پیمانان آن‌ها را پیشمان خواهد کرد.


تاریخ: یکشنبه 15 دی 1398

آیت الله محسن اراکی:
هیچ کجای منطقه دیگر برای نیروهای آمریکا امن نخواهد بود

آیت‌الله محسن اراکی شامگاه شنبه در همایش «عهد و میثاق جوانان بیش از ۱۲۰ کشور با فرمانده شهیدان جبهه مقاومت اسلامی حاج قاسم سلیمانی» در مصلای قدس قم بیان داشت: با آن چیزی که در روزهای آینده رقم خواهد خورد، جبهه مقاومت اسلامی به جبهه برتر جامعه جهانی تبدیل خواهد شد.

آیت الله اراکی اظهار کرد: هم‌پیمانان آمریکا از امروز حساب خود را با جبهه مقاومت اسلامی مشخص کرده و باقدرت روزافزون این جبهه کنار بیایند.

ایشان بیان کرد: از دست دادن دو تن از فرماندهان جبهه مقاومت اسلامی فاجعه بزرگی بوده که قلب‌های تمام آزادی خواهان جهان را داغدار کرده است.

آیت الله اراکی تاکید کرد: امروز روزی است که جبهه مقاومت می‌تواند حضور دشمن در منطقه و سلطه بر مستضعفان منطقه را یکسره کند.

وی خاطرنشان کرد: زمان پایان دادن سلطه استکبار جهانی بر ملت‌های مظلوم فرارسیده است و حادثه ترور اخیر پایان ماجراها نیست بلکه آغاز آن است.

وی بیان داشت: هیچ کجای منطقه دیگر برای نیروهای آمریکا امن نخواهد بود.

آیت الله اراکی در ادامه عنوان کرد: شهادت از پدیده‌هایی است که مختص جامعه ایمانی و اسلامی است که تحت فرماندهی الهی معنا پیدا می‌کند.

وی تاکید کرد: شهدای راه ولایت الهی در حیات دنیوی جامعه همچنان حضورداشته و به مومنان مژده و بشارت می‌دهند.

آیت الله اراکی اظهار داشت: هرکسی که ذره‌ای خوف و ترس از آمریکا در منطقه داشته باشد از دایره ولایت الهی خارج می‌باشد.

وی تصریح کرد: ملت‌های آزاده از غربت شهدای اخیر اندوهگین هستند اما در مسیر مبارزه با آمریکا مستحکم‌تر از همیشه می‌باشند.

انتهای پیام/

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
پیام آیت الله محسن اراکی در پی شهادت سرداران پرافتخار اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید حاج ابو مهدی المهندس و یارانشان
نوشتهٔ بعدی
بیانات آیت الله اراکی در مراسم بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد آقا ضیاءالدین اراک

پست های مرتبط

فهرست
TelegramBehanceInstagramBehance