بیانات آیت الله اراکی در مراسم بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد آقا ضیاءالدین اراک

نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری گفت: شهادت افتخارآمیز سپهبد «قاسم سلیمانی» که پرچمدار مقابله با تروریست بود، هیبت آمریکای جنایتکار را در منطقه خاورمیانه شکست.


تاریخ: پنجشنبه 19 دی 1398

آیت الله محسن اراکی:
شکست توطئه 20 ساله آمریکا با فعالیت سپهبد سلیمانی

آیت‌الله «محسن اراکی» شامگاه پنجشنبه در مسجد آقا ضیاالدین شهر اراک در آیین گرامیداشت شهید سپهبد سلیمانی، افزود: این شهید سرافراز با مدیریت شایسته در نبرد با سلطه‌گران موفق شد زخم عمیقی بر پیکر آمریکا وارد کند و قدرت پوشالین آن را درهم شکست.

وی اظهار داشت:نقشه ۲۰ ساله آمریکای جنایتکار با حضور و مدیریت شهید سلیمانی برآب شد و به همین خاطر از وی کینه داشتند و او را به شهادت رساندند.

نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: شهیدوالامقام سلیمانی نمادی از ارزش‌های متعالی راه امام خمینی(ره) بود چراکه در این مکتب درس فراگرفت.

آیت الله اراکی افزود: برخی کشورهای عربی از این سردار شجاع و سرباز وطن کینه به دل داشتند و او را برنمی‌تابیدند حال آنکه وی فردی برجسته در مقابله با تروریسم بود.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: مدیریت مقام معظم رهبری در سه دهه اخیر عجیب، نادر و بی‌نظیر  است و موفقیت در برابر انواع توطئه دشمنان شاهدی بر آن می‌باشد.

نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری گفت: رهبران سیاسی دنیا در کمترین مشکل پیش آمده در اداره کشور خود مرتکب خطا و اشتباه می‌شوند اما مقام معظم رهبری با درایت سکان هدایت را بردست گرفته و از گذرگاه‌های سخت با تدبیر و سرافرازانه می‌گذرد.

بامداد روز جمعه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.  
بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رییس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود. 

منبع: خبرگزاری ایرنا

, , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
سخنرانی آیت الله اراکی در همایش «عهد و میثاق جوانان بیش از ۱۲۰ کشور با فرمانده شهیدان جبهه مقاومت اسلامی حاج قاسم سلیمانی» در مصلای قدس قم
نوشتهٔ بعدی
مسائل عراق در نشست هیأت رئیسه جامعه مدرسین بررسی شد

پست های مرتبط

فهرست
TelegramBehanceInstagramBehance