آیت الله اراکی از زحمات جهادگران خط مقدم مبارزه با کرونا تقدیر کرد

آیت الله محسن اراکی در پیامی از مسئولین استان مرکزی و همچنین تمامی نهادها و سازمانهای دخیل در کنترل شیوع این بیماری در استان مرکزی تقدیر و تشکر کردند.


تاریخ: پنجشنبه 22 اسفند 1398

متن این پیام به شرح زیر می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند مهربان و حکیم را سپاس می‏ گوییم که ملت بزرگ ایران را در امتحان های گوناگون توفیق عنایت فرمود تا با سربلندی و سرافرازی دورۀ آزمایش را پشت سر بگذارد و پیروز بگذرد. امتحان اخیر انتشار بیماری کرونا نیز امتحانی است که ملت بزرگ ایران با پیروزی از آن خواهد گذشت به یاری و لطف خداوند مهربان و کریم. در این میان انسانهای بزرگی که بیشترین نقش را در این توفیق بزرگ و پیروزی عظیم داشتند بیش از سایرین می‏ درخشند. در این امتحان اخیر همۀ مردم به ویژه مسئولین و دست ‏اندرکاران خدمات درمانی بیش از پیش درخشیدند. اینجانب وظیفۀ خویش می‏ دانم از همۀ کسانی که در این جهاد عظیم نقش ایفا کردند سپاسگزاری کنم.
در استان مرکزی کادر پزشکی و درمانی، پزشکان ایثارگر و پرستاران فداکار و استاندار محترم، و کادر اداری و نیروهای سپاه و بسیج مردمی و نیروی انتظامی و روحانیت معظم و پیشتاز و بسیاری دیگر از اقشار جامعه به ‏ویژه دست ‏اندرکاران رسانۀ ملی و صدا و سیما خدمات عظیم و گسترده‏ای انجام دادند و با فداکاری و شکیبایی و ایثار به کمک دردمندان و گرفتاران این بیماری شتافتند اینجانب از همۀ این عزیزان بزرگوار و فداکار تشکر و قدردانی می‏ کنم و برای عزیزانی که در این جریان جان خود را از دست دادند از خداوند بزرگ علو مرتبه و مغفرت و رحمت مسألت می‏ کنم و برای بازماندگانشان از خداوند کریم اجر جزیل و صبر جمیل خواستارم، و السلام علی عبادالله الصالحین.

محسن اراکی
22 اسفند ۱۳۹۸

انتهای پیام/ 

, , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
مراسم یادبودمجازی مرحوم حسین شیخ‌الاسلام از سوی آیت الله محسن اراکی برگزار می گردد.
نوشتهٔ بعدی
سخنرانی آیت الله اراکی در جشن مجازی نیمه شعبان

پست های مرتبط

فهرست
TelegramBehanceInstagramBehance